نورپردازی اسکله قایق

boat-dock-ideas-deck-with-outdoor-lighting-2

گزینه های مختلفی جهت نورپردازی اسکله قایق موجود است .برنامه ریزی جهت نورپردازی اسکله قایق تا حد زیادی به آنچه شما میخواهید در آنجا انجام دهید و مقدار پولی که می خواهید هزینه کنید بستگی دارد . شما می توانید اسکله قایق خود را به سادگی و با صرف کمترین مقدار پول روشن کنید و یا آنرا استادانه و با اختصاص بودجه مناسب نورپردازی نمایید .

اسکله قایق شما می تواند با یک نورافکن ساده که به برق خانه متصل است ، زمانیکه شما برای سفر خانه را ترک میکنید روشن شود و هنگام بازگشت خاموش گردد . نصب یک نورافکن ساده می تواند نیاز شما به روشنایی اسکله را با حداقل هزینه برطرف کرده و سبب امنیت اسکله و قایق شما در شب شود .

کسانی که تمایل به اجرای نورپردازی سرگرم کننده برای اسکله خود دارند شاید بیشتر از یک نورافکن ساده نیاز داشته باشند . بسیاری از قایقرانان که بخشی از شب را در قایق خود سپری می کنند شاید احساس نیاز به طرح استادانه تر و در عین حال گران قیمت تر نمایند . این طرح نورپردازی معمولا از چند چراغ در اطراف اسکله با فاصله مناسب تشکیل شده بطوریکه اطمینان حاصل شود هر اینچ از فضا روشن می شود .

نورپردازی صحیح اسکله قایق می تواند این اطمینان را ایجاد کند که شما هنگام بازگشت از سفر می توانید اسکله را به خوبی ببینید و راه بازگشت به خانه را پیدا کنید . همینطور در صورتی که اسکله بدرستی روشن نباشد می تواند باعث آسیب رسیدن به گوشه و اطراف قایق شما شود .

چراغ های اسکله های قدیمی بسیار تنومند هستند تا بتوانند در برابر عواملی که هنگام اتصال قایق به اسکله با آن روبه رو می شوند مقاومت کنند .

روشنایی اسکله نه تنها می تواند موجب ایجاد امنیت شود بلکه می تواند اسکله را به مکانی لذت بخش تر تبدیل کند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *