نورپردازی دیوار

wall-mounted-bedroom-lights-3

چگونه می توانم دیوار خانه ام را نورپردازی کنم ؟

روشنایی دیوار علاوه بر اینکه برای هر اتاقی مناسب است ، که راه بسیار خوبی برای ایجاد یک فضای زیبا تر و کاملتر است و یک جزء کلیدی از هر طرح نورپردازی محسوب می شود . نور به دیوار اتاق احساس روشن تر و بزرگتر بودن بخشیده و فضای آن را دل انگیز می سازد .

چه اتاقی بهترین مکان برای یک چراغ دیواری است ؟

چراغ های دیواری بسیار متنوع هستند و می توانند در هر دیواری از هر اتاق نصب شوند اعم از دیوار راهرو ، راه پله ها ، حمام ، اتاق خواب ، اتاق غذاخوری ، اتاق نشیمن ، ورودی ، طرفین یک شومینه و یا در زیرزمین .

چگونه می توانم دیوارم را بصورت هنری نورپردازی کنم ؟

شما گزینه های زیادی برای روشنایی هنری و تصویری بر روی دیوار دارید . مسیری که شما باید طی کنید به میزانی از وقت و پولی که می خواهید صرف کنید بستگی دارد . اندازه اثر هنری که روی دیوار نصب می کنید تعیین کننده اندازه نور مورد نیاز است . ال ای دی نواری برای استفاده در لبه های تصویر گزینه مناسبی است . همینطور استفاده از وسایل نورپردازی متحرک و قابل تنظیم می تواند مفید واقع شود .

آیا می توانم در اتاق خواب چراغ مطالعه روی دیوار داشته باشم ؟

بله ، با استفاده از یک دیوارکوب همراه با یک بازوی قابل نوسان این امکان فراهم می شود . انواع چراغ مطالعه دیواری وجود دارند که انعطاف پذیری زیادی در حرکت دارند و دارای قابلیت تنظیم نور برای خواندن می باشند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *