پروژکتور JetlLight (BeamLight) مدل پرتو ، مخصوص نورپردازی ستون های بلند

نورپردازی ستون های بلند

نورپردازی ستون های بلند-منبع نور فوق متمرکز Jetlight ال ای دی LED مدل پرتو

همان طور که در مقاله پیشین در خصوص طراحی نورپردازی ستون های بلند ذکر کردیم ، یکی از دغدغه های نورپردازی در این روزهای نورپردازی ستون های بلند است.در آن مقاله راهکارهایی را برای این مشکل ذکر کردیم ، لیکن گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که امکان استفاده از چند منبع نوری در فواصل بیشتر از 10 سانتی متر وجود ندارد ، و یا ارتفاع بیشتر از این است که لنزهای موجود بتواند نقاط بالایی ستون را روشن نماید.

مجموعه صنعتی کهربا در سال های اخیر تحقیقات زیادی را برای ساخت یک منبع نور مخصوص نورپردازی ستون های بلند داشته است. نتیجه این تحقیقات محصولی به نام پرتو است که یک محصول کم مصرف بر پایه تکنولوژی ال ای دی LED است که می تواند با توان نامی نهایتا 13 وات، محدوده ای حداقل بین 14 تا 20 متر را به صورت قابل رویت روشن نماید. البته ممکن است در صورت وجود روشنایی محیطی مازاد این مقدار کاهش پیدا کند ، لیکن در تاریکی نسبی این مقادیر تست شده و معتبر هستند.

پروژکتور JetlLight (BeamLight) مدل پرتو ، مخصوص نورپردازی ستون های بلند

پروژکتور JetlLight (BeamLight) مدل پرتو ، مخصوص نورپردازی ستون های بلند

بدنه این چراغ تماما آلومنیوم غیر ریخته گری (پروفیل) می باشد که به خوبی تراش داده شده است و منبع نور ال ای دی LED داخل آن را به خوبی خنک می کند. لنز به کار رفته در قسمت فوقانی به گونه ای نصب شده است که قطرات آب بر روی آن باقی نمی ماند تا کمترین کثیفی ناشی از گردوغبار و بارش باران بر روی آن نقش ببندد.

شبیه سازی رایانه ای تحلیل دمایی پروژکتور جت لایت پرتو

شبیه سازی رایانه ای تحلیل دمایی پروژکتور جت لایت پرتو

اطراف و زیر لنز به خوبی آب بندی می شود تا امکان ورود همان قطرات ناچیز آب به قسمت داخلی نیز کاهش یابد.در صورت نیاز به نصب آن به دیوار یک پایه زیر منبع نور پیچ می شود که پایه ای عمود بر آن با نصب بر دیوار وزن چراغ را تحمل خواهد کرد.

منبع نور به کار رفته در این چراغ از نوع COB LED سی او بی ال ای دی است که عموما از محصولات با کیفیت سیتیزن CitiLed و ادیسون-اپتو Edison-Opto انتخاب می شوند تا بتوانند پاسخگوی نیازهای طولانی مدت به این محصول باشند.

این منبع نور که بیش از سه سال از زمان تولید آن میگذرد می تواند جوابگوی بسیاری از نیازهای شما جهت نورپردازی ستون های بلند باشد ، آن گونه که این سال ها توانسته نظر بسیاری از خریداران این حوزه را به خود جلب نماید. در صورت نیاز به این محصول می توانید از آدرس زیر آن را خریداری نمایید :

منبع نور فوق متمرکز Jetlight ال ای دی LED مدل پرتو

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *