نورپردازی پارکینگ

rab-lighting-parking-garage-upgrades_0

رانندگان تمایل ندارند در مکان تاریک خودرو خود را پارک کنند ، ازین رو نورپردازی پارکینگ یکی از پروژه های مهم به شمار می رود .

مطالعات نشان داده است که رانندگانی که به فضای پارکینگی که به خوبی روشن شده وارد می شوند مدت زمانی بیشتری خودرو خود را در پارکینگ قرار می دهند نسبت به زمانی که پارکینگ تاریک باشد . به همین دلیل بیشتر پارکینگ ها فضای ورودی و خروجی را به طور مضاعف روشن می کنند .

به خاطر داشته باشید که لامپ ها نور و رنگ نور تولید می کنند . رنگ نور تعیین کننده رنگی است که شما مشاهده می کنید . رنگی که شما مشاهده می کنید بر نگرش شما هنگام خرید پس از ورود به فروشگاه تاثیر خواهد داشت .

ارتباط بین میزان نور و امنیت نیز بسیار مهم است . میزان نور باید به اندازه ای باشد که رنگ لباس ، رنگ مو . رنگ چشم و مانند اینها کاملا معلوم باشند تا هنگام سرقت امکان تشخیص چهره برای شاهدان یا از طریق سیستم نظارت تصویری فراهم باشد .

لامپ و طراحی آن از عوامل مهم در نورپردازی است . طراحی لامپ و محل نصب آن و لنز بکار رفته در آن باید به گونه ای باشد که کل پارکینگ روشن باشد .

شما باید برنامه نورپردازی خود را اجرا کنید و چراغ های خود را روشن کنید مشکلی نیست تا وقتی که شما یک نامه از یک وکیل دریافت می کنید . در واقع همسایه از تابش نور خیره کننده به پنجره واحد خودش شکایت کرده است . به این مسئله تجاوز نور می گویند . مسئله تجاوز نور از نکاتی است که در تمام پروژه های نورپردازی اعم از نورپردازی پارکینگ باید مورد توجه قرار گیرد .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *