نورپردازی اینتراکتیو

نورپردازی اینتراکتیو Interactive و فرش هوشمند

نورپردازی اینتراکتیو (Interactive) و فرش هوشمند

نورپردازی اینتر اکتیو ، نورپردازی مبتنی بر واقعیت

همه روزه تکنیک های نورپردازی متفاتی در جهان نورپردازی طراحی و اجرا می شوند.این تکنیک ها را می توان عموما به دو بخش استتیک (ثابت) و داینامیک (متغیر) طبقه بندی کرد.

هر یک از این تکنیک های نورپردازی نیز دارای زیرگروه ها و گستره های متفاوتی هستند.

در شاخه نورپردازی های داینامیک ، شاخه ای به عنوان نورپردازی اینتراکتیو (Interactive) وجود دارد ، که علاوه بر قابلیت داینامیک و تغییر حالت ، دارای قابلیت سنس و شناسایی عواملی از محیط اطراف نیز هست.مثلا در این نوع نورپردازی با نمونه برداری از فاکتورهای مختلف محیط همچون حرکت ، می توان افکت هایی متناسب ایجاد و اجرا کرد.

نورپردازی اینتراکتیو

نورپردازی اینتراکتیو

تفاوت عمده نورپردازی اینتراکتیو با نورپردازی های استاتیک در قابلیت همخوانی با شرایط محیطی و خواست کاربر است ، آن گونه که در هر لحظه سعی می کند خود را با آن چیزی که باید باشد هماهنگ کند.

این هماهنگی باعث می شود که مخاطب حس الفتی خاص نسبت به نورپردازی پیدا کند ، از این رو می توان این نوع از نورپردازی را نورپردازی زنده (Live) یا هوشمند (smart) نیز نامید.

این امر موجب می گردد که بیننده سعی کند خود را درگیر این نورپردازی کرده و نورپردازی را جزئی از تخیلات ، آرزو ها و خواسته های خود ببیند.

سایت نورپردازی ایران نیز همراه با نیاز جامعه و پیشرفت تکنولوژی ،به عنوان نماینده شرکت هوشمند رسانه نسبت به ارائه این نوع نورپردازی اقدام نموده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *