لوستر کریستالی در معماری داخلی-قسمت دوم

طرح لوستر کریستالی :

طرح  های مختلف لوسترهای کریستالی به شدت چشم نواز هستند. گستره ی وسیعی از مدل ها این اجازه را می دهند که برای طراحی های داخلی متفات نورپردازی مناسبی توسط لوستر انتخاب کنید- از کلاسیک تا مدرن.

دارای شاخه های فلزی:

این مدل ها ظاهری گران قیمت و قاخر دارند. به دسته ی ساختار های نورپردازی کلاسیک تعلق دارند. برای تولید این شاخه ها معمولا از برنج یا دیگر فلزات استفاده می شود، و ممکن است سطح پوشش داشته باشد و یا فاقد آن باشد.

در سبک کلاسیک، لوسترهای کریستالی دارای شاخه های فلزی، شکوهی برازنده و تجمل آمیز، فرم هایی ایده آل، منحنی هایی روان هستند. آذین چنین مدل هایی آویز های کریستالی است. این کریستال ها تراشی یونیک و یکتا دارند، که می درخشند و می درخشند، و نورپردازی فریبنده خلق می کنند.

لوستر کریستالی ترکدار گرد شش شاخه نیرانور

دارای شاخه های شیشه ای:

این مدل ها مناسب معماری های داخلی با دکوراسیون کلاسیک هستند. ولی به علت ظرافت و تطبیق پذیری شان، می توانند فضاهای داخلی به سبک مدرن را نیز بیارایند.

شاخه از از شیشه مستحکم ساخته شده اند، که به مدل ها سبکی نفیس و غیر عادی می دهد. آویزهای کریستالی دکوراتیو تلالوی ویژه در اتاقی که لوستر نصب می شود خلق می کنند، و آن را به کلی متحل می کنند.

لوسترهای برنجی ریخته گری شده:

این لوستر ها مدل های خوش استیل هستند، که گران قیمت و فاخر به نظر می رسند. این لوستر ها می توانند دارای روکش فلزی باشند یا نباشند. در زمان نسب، پتینه دارای اصالتی بر روی سطح برنجی شکل می گیرد، که به لوستر ظاهر کهنه می دهد.

لوستر کریستالی ساختار نورپردازی است که در موارد زیر استفاده می شود:

  1. در معماری داخلی محیط های مسکونی – اتاق های خواب، اتاق های مهمان، اتاق های ناهارخوری و غیره
  2. به هنگام آراستن محیط داخلی هتل های گران قیمت، رستوران ها، کلوب های خصوصی، خانه های اپرا، و دیگر موارد تجاری

 

منبع : www.residencestyle.com/crystal-chandelier-in-the-interior-luxury-or-modern-trend

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.